Umów wizytę

Wypełnij formularz i umów się na wizytę. Skontaktujemy się z Tobą z propozycją terminu dopasowanym do Twoich potrzeb.

Zachęcamy do umówienia wizyty telefonicznie 22 610 77 77.

    Mechanik samochodowy

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu mechanika z konkretnym doświadczeniem w wykonywaniu prac obsługowych, kontrolnych oraz naprawczych. Szukamy specjalisty, który ma doświadczenie w szerokim zakresie napraw, takich jak wymiana rozrządów, naprawa układów hamulcowych, zawieszenia, a także innych istotnych elementów pojazdu.

    Twój zakres obowiązków:

    • Kompleksowa i samodzielna naprawa pojazdów
    • Wykonywanie czynności związanych z przeglądem stanu technicznego samochodów
    • Przygotowywanie pojazdów do odbioru
    • Prawidłowe opisywanie wykonanych prac na zleceniach
    • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w naprawach i konserwacji samochodów.
    • Znajomość nowoczesnych technologii i systemów diagnostycznych.
    • Obsługa urządzeń diagnostycznych
    • Umiejętność pracy zgodnie ze standardami jakości.
    • Precyzja, dokładność i dbałość o szczegóły.
    • Zaangażowanie w ciągły rozwój zawodowy i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i korzystne warunki współpracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie – stała podstawa + wysoka premia adekwatna do Twojego zaangażowania.
    • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i kursy.
    • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole, który stawia na wysoką jakość usług.
    • Dostęp do szkoleń branżowych oraz możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień.

    Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności przy pracach obsługowych, kontrolnych oraz naprawczych pojazdów!

    Prosimy o umieszczenie formuły w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

      Imię i nazwisko*

      Adres e-mail*

      Numer telefonu*

      Załącz pliki*

      Twoja wiadomość

      To top