×
Umów wizytę

Wypełnij formularz i umów się na wizytę. Skontaktujemy się z Tobą z propozycją terminu dopasowanym do Twoich potrzeb.

Zachęcamy do umówienia wizyty telefonicznie 22 610 77 77.

  ABPOL Serwis

  Nasz serwis tworzy wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, nowoczesne wyposażenie techniczne dzięki temu generuje to wysoką jakość usług oraz sprawną i terminową obsługą klientów.

  Dlaczego my?

  Dzięki naszemu doświadczeniu i ekspertyzie możemy dostosować nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji, zapewniając kompleksowe rozwiązania i satysfakcję z usług serwisowych.

  35 lat

  Mamy ponad 35 doświadczenia w branży

  Terminowa obsługa techniczna

  Dostępność i terminowość

  150+

  Przyjmujemy ponad 150 samochodów miesięcznie

  Diagnostyka

  Darmowa diagnostyka samochodu

  Najwyższa jakość usług

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach mechanicznych oraz elektromechanicznych. Każdą usługę wykonujemy kompleksowo, mamy bogate doświadczenie oraz referencje w obsłudze dużych instytucji, ministerstw, firm prywatnych, banków i klientów indywidualnych.

  Historia firmy ABPOL

  Firma ABPOL rozpoczęła działalność w 1988 roku działając jako niewielki warsztat napraw i regulacji gaźników samochodowych. Rok 1991 to przeprowadzka do nowo wybudowanego obiektu przy ul. Grochowskiej 45 z równoczesnym rozszerzeniem działalności do pełnej obsługi serwisowej samochodów włoskich.

  Po ponad 10 latach działalności jako Stacja ASO, liczonych w tysiącach napraw aut włoskich i zdobytym doświadczeniu, postanowiliśmy poszerzyć nasze horyzonty i zaoferować nasze usługi dla wszystkich marek.

  Nasze wieloletnie doświadczenie, nieustanne poszukiwanie wiedzy oraz inwestycje w najlepsze urządzenia diagnostyczne zaowocowały naszym rozwojem w serwis multi-usługowy. Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący mechanikę, elektrykę, elektronikę, detailing i wiele innych dziedzin.

  Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów, które wynika zarówno z efektywności naszych napraw, jak i profesjonalnego doradztwa serwisowego. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego każda weryfikacja stanu technicznego jest przeprowadzana z najwyższą starannością. Dzięki naszej wysokiej kulturze technicznej jesteśmy w stanie przewidzieć potencjalne usterki i zapobiegać im.

  Nasze usługi

  Nasza historia to historia nieustannego rozwoju i dbałości o jakość świadczonych usług.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  To top