Serwis samochodowy ABPol

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących warsztatów w Warszawie. Nasz serwis samochodowy oferuje m.in. liczne usługi z zakresu elektromechaniki. Zatrudnieni u nas elektrycy samochodowi są profesjonalistami, dlatego naprawy wykonywane są w możliwie najkrótszym czasie i przy najmniejszym nakładzie środków. Serwis elektro-mechaniczny działa w oparciu o diagnostykę komputerową, co pozwala m.in. na bezinwazyjne sprawdzanie systemów bezpieczeństwa oraz sterowania silnikiem.

Kolejnym obszarem naszej działalności jest naprawa oraz dystrybucja tłumików. Działania podejmowane w tym zakresie usprawniają pracę układu wydechowego pojazdu. Tłumiki poddane modyfikacjom nie tylko wpływają na komfort podróżnych, nie powodując niepożądanych hałasów, ale również są znacznie bardziej przyjazne środowisku pod względem emisji szkodliwych spalin.

W warsztacie posiadamy także sprzęt niezbędny do przeprowadzania prac z zakresu wulkanizacji. Zajmujemy się wymianą, naprawą, sprzedażą oraz przechowywaniem opon.