Profesjonalna kosmetyka samochodowa

Od kilkunastu lat zawodowo kształcimy się w dziedzinie kosmetyki samochodowej, dbamy o to aby samochody opuszczające nasz serwis mechaniczny również były czyste i sprawiały wrażenie nowych mimo co najmniej kilkuletniego wieku.

Oferujemy kilka programów odnowy z zadbaniem o wszystkie szczegóły mające wpływ na wygląd auta, każdy dostosowujemy indywidualnie po oględzinach. Zapraszamy do programu odnowy auta używanego świeżo zakupionego lub przygotowanego do sprzedaży.

Auto car service cleaning the drivers seat, clealing and vacuumi

Czyszczenie tapicerki

Kompletne pranie tapicerki, które zawiera czyszczenie wszystkich elementów wewnątrz kabiny  razem z elementami tworzyw sztucznych, dywanikami oraz szybami. Pierzemy oraz impregnujemy tapicerki skórzane, oraz  skórzane typu Alcantara. Podejmujemy się najcięższych i wręcz niemożliwych  zadań, czyścimy auta osobowe, van, dostawcze oraz minibusy.

ChromaStock_30969261

Renowacja lakieru

Renowacja jest to wieloetapowy proces odnowy lakieru, który zawiera usuwanie m.in. rys, zmatowień, smug oraz hologramów. Ten minimum 2 dniowy zabieg wykonujemy tak aby samochód był wykończony na wysoki połysk i sprawiał wrażenie lepsze od tego, który wyjeżdża z salonu.

ChromaStock_27657963

Zabezpieczenie elementów nadwozia

Używamy odpowiednich środków, wosków i powłok ochronnych aby zregenerowany lakier pozostał zakonserwowany, dostał głębi koloru, blasku oraz był jak najdłużej pod ochroną. Dbając o szczegóły pielęgnujemy wszystkie elementy nadwozia, elementy nielakierowane oraz chromowane, wykonujemy polerowanie felg aluminiowych.

mechanic cleaning headlights with polishing power buffer machine

Polerowanie reflektorów

Reflektory w okresie eksploatacji ulegają zmatowieniom oraz posiadają mikro-odpryski. Troszcząc się o bezpieczeństwo, widoczność oraz dodając estetyki –  przeprowadzamy polerowanie reflektorów przednich oraz lamp tylnych.

Pranie tapicerki samochodu


od 250 PLN


Renowacja lakieru


od 350 PLN


Zabezpieczenie lakieru


od 300 PLN


Czyszczenie wnętrza


od 50 PLN


Mycie nadwozia + Czyszczenie wnętrza


od 90 PLN


Kompletny zabieg o dnowy auta


od 900 PLN


Galeria