Kosmetyka Samochodowa

Polerowanie reflektorów

Reflektory w okresie eksploatacji ulegają zmatowieniom oraz posiadają mikro-odpryski. Troszcząc się o bezpieczeństwo, widoczność oraz dodając estetykę przeprowadzamy polerowanie reflektorów przednich oraz lamp tylnych.

Zabezpieczenie nadwozia

Używamy odpowiednich środków, wosków i powłok ochronnych aby zregenerowany lakier pozostał zakonserwowany, dostał głębi koloru, blasku oraz był jak najdłużej pod ochroną. Dbając o szczegóły pielęgnujemy wszystkie elementy nadwozia, elementy nielakierowane oraz chromowane, wykonujemy polerowanie felg aluminiowych.

Renowacja lakieru

Renowacja jest to wieloetapowy proces odnowy lakieru, który zawiera usuwanie m.in. rys, zmatowień, smug oraz hologramów. Ten minimum 2 dniowy zabieg wykonujemy tak aby samochód był wykończony na wysoki połysk i sprawiał wrażenie lepsze od tego, który wyjeżdża z salonu.

Czyszczenie tapicerki

Zajmujemy się kompletnym praniem tapicerki, które zawiera czyszczenie wszystkich elementów wewnątrz kabiny razem z elementami tworzyw sztucznych, dywanikami oraz szybami. Pierzemy oraz impregnujemy tapicerki skórzane, oraz skórzane typu Alcantara. Podejmujemy się najcięższych i wręcz niemożliwych zadań, czyścimy auta osobowe, van, dostawcze oraz minibusy.

Renowacja samochodów zabytkowych

Fiat 125p - 1300 cm

RENOWACJAWYNAJEM

Fiat 132 1600cm 1974r

RENOWACJAWYNAJEM

Wynajem samochodów zabytkowych

Fiat 125p - 1300 cm

RENOWACJAWYNAJEM

Fiat 132 1600cm 1974r

RENOWACJAWYNAJEM