Serwis samochodowy ABPol – usługi

Doświadczenie, wszechstronność, wykwalifikowana kadra – to tylko kilka z zalet, które zachęcają do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Nasz serwis samochodowy w Warszawie od ponad 30 lat prężnie działa na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy kompleksową obsługę wszystkich marek, w zakresie mechaniki oraz elektromechaniki. Oferujemy również naprawę klimatyzacji i tłumików oraz wymianę opon.

Zajmujemy się przeprowadzaniem przeglądów technicznych pojazdów oraz pomagamy w sprawdzaniu stanu auta przed zakupem. Przeprowadzamy diagnostykę komputerową, na podstawie której nasi doświadczeni specjaliści są w stanie znacznie szybciej odnaleźć źródło usterki i przeprowadzić niezbędne prace serwisowe. Elektromechanik w naszym zakładzie zajmuje się wszelkimi błędami z zakresu elektryki samochodowej, a wulkanizator przeprowadza serwis opon. Poza standardowymi usługami, takimi jak sprzedaż, wymiana oraz naprawa, oferujemy również przechowywanie ogumienia w warunkach, które pozwalają na zachowanie właściwości opon.

Klienci z Warszawy i okolic mogą powierzyć nam również uszkodzone tłumiki. Od lat zajmujemy się naprawą tych elementów, która obejmuje m.in. spawanie poszczególnych części, wymianę podzespołów oraz zabezpieczenie przed korozją. Zregenerowane u nas tłumiki emitują mniej spalin oraz wpływają korzystnie na komfort podróży.

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam również naprawę samochodów zabytkowych. Posiadamy szeroki wybór części do klasyków oraz sprzęt, który pozwoli na błyskawiczną poprawę ich kondycji.

Serwis samochodowy

Zajmujemy się przeprowadzaniem okresowej kontroli pojazdów oraz standardowymi usługami z zakresu serwisowania samochodów. Nasza strona umożliwia wygodny sposób umówienia się na konkretną naprawę. Warto zgłosić się do nas z każdą problematyczną usterką – dzięki diagnostyce komputerowej sprawnie uporamy się z jej źródłem.

Obsługa floty samochodowej dla firm

Mamy duże doświadczenie w świadczeniu usług dla klientów biznesowych i instytucji. Zajmujemy się kompleksową obsługą floty samochodowej dla firm. Przeprowadzamy regularne kontrole stanu technicznego oraz dostarczamy rozwiązania, które wydłużają żywotność pojazdów i pozwalają zadbać o bezpieczeństwo kierowców i pasażerów.

Wynajem samochodów

Uświetnieniem wyjątkowej okazji będzie przejażdżka zabytkowym, idealnie utrzymanym autem. Świadczymy okazjonalny wynajem samochodów na terenie Warszawy i okolic. W ofercie mamy modele z lat 70., które dedykowane są fanom klasyki i tradycyjnych rozwiązań w motoryzacji. W ramach współpracy proponujemy m.in. asystę szofera.

Kosmetyka samochodowa

Stan wizualny auta wpływa nie tylko na komfort jazdy, ale również na wycenę pojazdu. Odnawiamy auta używane przywracając im czystość i dawny blask. Kosmetyka samochodowa sprawia, że m.in. karoseria, tapicerka i elementy chromowane prezentują się nienagannie i odmładzają nasze auto nawet o kilka lat. W ramach świadczonych usług oferujemy również polerowanie reflektorów.

Renowacje samochodów

Miłośnicy motoryzacji, którzy mają słabość do starszych modeli, znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Od lat przeprowadzamy renowacje samochodów zabytkowych przykładając dużą uwagę do zachowania unikatowości pojazdu. Zajmujemy się m.in. wymianą oryginalnych części, pracami blacharsko-lakierniczymi oraz poprawą stanu technicznego auta.