Serwis opon

ABPOL__9093_Michal R.Boguslaw

W naszym zakładzie wykorzystywany jest jedynie nowoczesny i niezawodny sprzęt wulkanizacyjny. Prowadzimy na terenie Warszawy serwis opon, w którym stosujemy urządzenia służące do komputerowego wyważania kół, dzięki czemu nasze działania charakteryzują się znacznie większą dokładnością niż przy użyciu tradycyjnych metod.

Wymiana i naprawy

Realizujemy dla klientów korzystających z serwisu samochodowego Abpol podstawowe usługi, obejmujące standardową wymianę opon, która dokonywana jest przed okresem zimowym oraz po jego zakończeniu. Jednocześnie wykonujemy wyważanie z użyciem nowoczesnego sprzętu, co pozwala w prawidłowy sposób rozłożyć ciężar w kole i zapobiec szybszemu zużywaniu się bieżnika oraz zawieszenia.

Wykonujemy także dodatkowe działania, w tym przede wszystkim sprawdzenie i regulację ciśnienia oraz prostowanie felg, jeśli istnieje konieczność przeprowadzenia takich czynności, polepszających komfort jazdy. W ramach serwisu opon zajmujemy się też bieżącymi naprawami związanymi z awariami ogumienia.

Sprzedaż opon

Oprócz świadczenia usług serwisowych, nabyć można w naszym serwisie samochodowym również nowe opony. Mając spore doświadczenie w wulkanizacji, a także posiadając liczne produkty, do każdego pojazdu dobieramy najlepsze ogumienie, biorąc również pod uwagę preferencje każdego klienta związane z intensywnością jazdy czy najczęściej pokonywaną nawierzchnią. Dysponujemy artykułami najlepszych producentów, które zapewnią bardzo dobre parametry jazdy niezależnie od warunków oraz bezpieczeństwo dla użytkowników pojazdów.

Przechowalnia

Wygodną usługą, którą świadczymy dla klientów korzystających z naszego serwisu opon, jest przechowalnia ogumienia. W ten sposób posiadacze pojazdów nie muszą szukać miejsca na nie we własnym garażu – my zrobimy to za nich. Wtedy w przypadku chęci wymiany ogumienia wystarczy jedynie umówić się na zmianę i przyjechać do naszego serwisu opon, w którym wszystkie potrzebne akcesoria będą już przygotowane.

Ważne jest również to, że korzystając z naszej przechowalni wiedzą Państwo, że opony zachowają swoje właściwości, gdyż będą składowane we właściwym miejscu. W tym celu powinno się zapobiec wilgoci, nadmiernej temperaturze oraz wpływowi promieniowania słonecznego, które są czynnikami negatywnie oddziałującymi na ogumienie. We własnym garażu może być trudniej o korzystne warunki, dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom.

Dodatkowe usługi

Nasi klienci, decydując się na skorzystanie z wykonywanego przez warsztat samochodowy Abpol, mogą liczyć na gratisowe sprawdzenie poprawności działania hamulców. Dzięki temu jednocześnie mogą Państwo zyskać nie tylko szybko i dokładnie wykonaną wymianę ogumienia, ale również skorzystać z możliwości potwierdzenia sprawności i bezpieczeństwa użytkowania jednego z najważniejszych układów samochodu.

Wymiana opon


od 90 PLN


Przy wymianie opon oceniamy stan hamulców. GRATIS!

Godziny otwarcia:

od Poniedziałku do Piątku. 7:30 - 16:00 W przypadku późniejszych godzin odbioru lub przyjęcia prosimy o telefon