O firmie

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki i elektromechaniki samochodowej.
Współpracujemy z firmą blacharsko-lakierniczą oraz firmą świadczącą usługi holowania i przewozu samochodów.

Obsługa obejmuje samochody wszystkich marek, a na życzenie klienta przyprowadzamy samochód do naszego warsztatu oraz odprowadzamy do klienta po zakończonej usłudze.

Wykonujemy przeglądy w samochodach pogwarancyjnych oraz zgodnie z ustawą GVO w samochodach objętych gwarancją producenta.

Wszystkie montowane w naszym serwisie części dobierane są odpowiednio i indywidualnie do każdego auta, głównie sprawdzone markowe zamienniki lub na życzenie klienta oryginalne zakupione w autoryzowanej sieci sprzedaży.

Satysfakcją z profesjonalizmu i jakości naszej pracy są liczne, pozytywne opinie i rekomendacje klientów indywidualnych i instytucjonalnych, w tym: referencje dużych podmiotów gospodarczych, ministerstw, firm prywatnych oraz banków – do wglądu dla zainteresowanych na miejscu w naszej firmie.

Historia firmy

Czerwiec 1988

Firma Abpol rozpoczęła działalność w 1988 roku działając jako niewielki warsztat napraw i regulacji gaźników samochodowych. Rok 1991 to przeprowadzka do nowo wybudowanego obiektu przy ul. Grochowskiej 45 z równoczesnym rozszerzeniem działalności do pełnej obsługi serwisowej samochodów włoskich.

Przez ponad 10 lat Abpol był autoryzowaną stacją Fiat Lancia. Zbyt duże i niepotrzebne wymogi sieci Fiat’a sABPol_his_2powodowały nasze odejście z grupy dealerskiej w 2008
roku, rozbudowało to naszą wiedzę – zaczęliśmy naprawiać wszystkie marki samochodów.

Nasz serwis tworzy wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, nowoczesne wyposażenie techniczne dzięki temu generuje to wysoką jakość usług oraz sprawną i terminową obsługą klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach mechanicznych oraz elektromechanicznych. Każdą usługę wykonujemy kompleksowo, mamy bogate doświadczenie oraz referencje w obsłudze dużych instytucji, ministerstw, firm prywatnych , banków i klientów indywidualnych.

Godziny otwarcia:

od Poniedziałku do Piątku. 7:30 - 16:00 W przypadku późniejszych godzin odbioru lub przyjęcia prosimy o telefon