Nasza oferta

Co to jest kosmetyka samochodowa?

Wbrew pozorom, aby utrzymać auto w doskonałej kondycji, częste wizyty w myjni samochodowej nie są dla pojazdu wystarczające – nawet przy korzystaniu z wieloetapowych programów zapewniających woskowanie, suszenie czy konserwowanie. Równie trudno jest zadbać o samochód przechowując go w garażu, gdzie jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na swoje umiejętności. Co zatem zrobić, aby nasze nawet dwudziestoletnie auto wyglądało perfekcyjnie?

(więcej…)


Przegląd okresowy a badanie techniczne

Przegląd okresowy pojazdu, inaczej potocznie nazywany przeglądem technicznym samochodu, powszechnie może być mylony z pojęciem okresowego badania technicznego auta.

Przeprowadzenie badania technicznego pojazdu jest obowiązkowe dla każdego kierowcy, ponieważ warunkuje dopuszczenie samochodu do ruchu po drogach, przeprowadzane jest w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

(więcej…)


Wymiana rozrządu – kiedy wymienić

Odpowiednie osiągi współczesnych samochodów nie są możliwe do spełnienia, jeżeli układ rozrządu nie jest w idealnym ustawieniu i w odpowiednim stanie. To rozrząd jest odpowiedzialny za synchronizację zaworów z wałem korbowym. Niewielkie zaniedbanie, spóźniona wymiana rozrządu(pasek, rolki, napinacze, uszczelki) lub brak wymiany pompy wody, może zakończyć się poważną awarią całego silnika.

(więcej…)


Godziny otwarcia:

od Poniedziałku do Piątku. 7:30 - 16:00 W przypadku późniejszych godzin odbioru lub przyjęcia prosimy o telefon